| Mitrutz_Mitrut_1997 a întrebat:

As vrea sa-mi achizitionez jocul FIFA 15 pe un Vodafone Smart 3 mini si nu sunt sigur daca imi va merge! Intreb pentru ca as sterge o aplicatie foarte mare si utila si nu vreau sa o sterg degeaba. Vreau cateva pareri, oare imi va merge FIFA 15 pe Vodafone Smart 3 mini?

2 răspunsuri:
| calin_8886 a răspuns:

Frate, ia de aici: http://www.gsmarena.com/vodafone_smart_mini-5549.php Are un procesor interesant, dar memoria ram cam mica. Dau sanse 15% sa mearga cu lag si 10% sa mearga ok. Nu stiu ce sa zic, dar sincer consider ca nu se merita sa stergi acea aplicatie '' foarte mare si utila". Faci cum vrei... Sper ca te-am ajutat.

| Mitrutz_Mitrut_1997 explică (pentru calin_8886):

Stiam sistemul telefonului... Vroiam sa stiu daca va rula intr-adevar pe telefonul mentionat mai sus pentru ca am avut FIFA 14 si a mers chiar bine! Mersi oricumwinking