| Nicu32 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un Vodafone Smart II. As vrea niste pareri de preferat de la un posesor. Multumesc!

5 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Nu prea e grozav se misca greoi

| MHems a răspuns:

Buna! Se misca destul de bine, dar ti-as recomanda ceva din gama Samsung Galaxy...

| bushyalex a răspuns:

Am av si nu eram multumit de el, bateria ma tinea putin, mergea greu etc,,, acum am un galaxy fit de care sunt f multumit.happy..iti recomand galaxy orice varianta.

| coolboycatalin31 a răspuns:

Iati un HTC explorer.

| amusername2 a răspuns:

E naspa, mai bine orienteaza-te spre un Samsung Galaxy, in functie de ce ai bani.