| YoYoIonut a întrebat:

As vrea sa-mi dati niste jocuri cu razboi.Nu cs, sau ceva de genu.Razboi ca battlefield.Dar sa nu-mi dati:
seria battlefield, call of duty si brothers in arms.Altceva.
Dar mai noi 2010-2013.

funda si vot

Răspuns Câştigător
| SƬƐFΛИ a răspuns:

Incearca:Ghost Recon Online, Arma 2: Free, Cross Fire, F.E.A.R. Combat,Sudden Attack, Combat Arms, K.O.S. - Secret Operations, War Rock, cam atat.(ma doare mana).

| YoYoIonut explică (pentru SƬƐFΛИ):

Arma 2 taree rauu

| SƬƐFΛИ a răspuns (pentru YoYoIonut):

Poti sa incerci acu si arma 3

6 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Planetside 2, super tare.

| ZendyTeam a răspuns:

Poti incerca sa te joci pe "World of Tanks" http://worldoftanks.com/.

Stima Zendy.

| ClauCS99 a răspuns:

Red faction Guerrilla(daca am scris gresit scuze) sau red faction armagedon, mai era un joc vechi proiect igi 2 frumusel.

| amaterasu26 a răspuns:

Incearca Blacklight : Retribution ( Close Combat, Futuristic Combat ) sau APB Reloaded ( GTA Online )