| Bossul_Sorin_1978 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti de ce nu imi merge minecraft pe pc. Am placa video de 256 iar procesorul Intel Core Duo 2... Nu inteleg de ce nu imi merge! Cine ma ajuta? FUNDAA!

4 răspunsuri:
| BurloiuRaul a răspuns:

Eu stiu de ce nu iti merge, dar nu te pot ajuta, iti trebuie placa video de minim 512 MB. Funda?

| Bossul_Sorin_1978 explică (pentru BurloiuRaul):

Dar nu ai dreptate! am un prieten care il are pe laptop si ii placa video de 128

| BurloiuRaul a răspuns:

Scrie pe net Minecraft Cerinte de sistem.Si vezi dupa.

| Bossul_Sorin_1978 explică (pentru BurloiuRaul):

M-am informat si am aflat ca daca ai procesorul AMD iti merge pe placa video de 128...Eu am procesorul Intel core 2 duo