| xXxMooNxXx a întrebat:

as vrea sa stiu daca se poate juca Assassin's Creed 3 multiplayer de pe doua platforme adica eu sa joc de pe ps3 si un prieten de pe PC.

Răspuns Câştigător
| CapitanulEvident a răspuns:

Nu se poate acest lucru, avand in vedere ca serverele sunt diferite pentru fiecare platforma.

6 răspunsuri:
| Nick2012 a răspuns:

Normal că se poate da ce îi alt joc cumva? nu, puteţi juca muliplayer voi doi happy big grin

| Nick2012 a răspuns:

Şi pe metin îi la fel uni joacă pe ps uni pe pc şi tot se pot juca şi cu cei lalţi playeri ex: PC-PS se pot juca şi cu ceilalţi playeri

| CapitanulEvident a răspuns (pentru Nick2012):

Foarte prost raspunsul. Metin 2 nu se joaca decat de pe pc. Si serverele sunt diferite in functie de platforma. Normal ca serverele pc sunt diferite de cele de xbox/ps3. Documenteaza-te inainte sa dai raspunsuri idioate si dupa sa mai ceri si rasplata pentru ele...

| Iubitima a răspuns:

Trebuie sa jucati amandoi pe aceeasi platforma ex: PC-PC, PS-PS

| xXxMooNxXx explică:

Mai astept raspunsuri