| killanonim a întrebat:

Aseara am avut o problema cu pc-ul meu, stateam si ma jucam si deodata tot ecranul mi s-a facut plin de patratele si de dungi de culori diferite si dupa mi s-a facut albastru tot si avea ceva scris pe albastrul acela, ce poate sa fie din unitate? Ce problema sa fie?

3 răspunsuri:
| SallAll112 a răspuns:

A fost doar un blue screen. Cel mai bine ar fi sa il ignori. Daca ti se mai intampla eu zic sa iti reinstalezi windows-ul

| SallAll112 a răspuns:

A fost doar un blue screen, nu red ca e nici o problema, insa daca ti se mai intampla ai putea reinstala windows-ul.