| allxmariaa a întrebat:

Aseară când stăteam pe telefon ecranul deodată a devenit foarte șters, gen avea niște culori foarte sterse și ecranul dădea spre un gălbui și am zis sa ii dau repornire ca poate își revine și nu s-a mai deschis. Ce credeți ca s-a întâmplat? O sa se mai deschida fără sa fie nevoie sa îl duc la reparat?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Lasa-l vreo 2 zile si daca nu merge il duci la service. Baterie aveai? Mie ceva de genul mi-a facut laptopul cand avea bateria epuizata.

| Bogdan70001 a răspuns:

Da...cred ca stiu ce problema ai pentru ca am avut si eu cv de genul acum ceva timp cu un XIaomi RN3.Dar ca sa fiu sigur ca este aceeasi problema, telefonul tau obsinuia sa se incalzeasca putin mai mult decat trebuie?

| allxmariaa explică (pentru Bogdan70001):

Da... Acum s-a deschis dar are niște culori foarte ciudate

| smihai23 a răspuns:

Bună!
Eu zic să mai aștepți și să mai încerci să-l repornești, să nu te duci la service și să fi fost ceva banal, regretând că ai dat bani aiurea.