| unbulangiu a întrebat:

astazi am instalat Windows 8.1 si de curand am vrut sa ma joc metin2.ro. Si cum intru in metin2 imi apare "EagleXNT.sys" si mi se da restart, aveti idee cum se rezolva aceasta eroare?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asa degeaba apare? De ce nu spui ca folosesti hackuri? Acum deviruseaza-te!

| unbulangiu explică (pentru neluL):

Nu folosesc hackuri, lol. Nu era mare deranj daca foloseam si spuneam.

| neluL a răspuns (pentru unbulangiu):

Descarca MalwareByte Antimalware de aici: http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Instaleaza-l si la sfarsit asigura-te ca ai bifat urmatoarele: Update Malwarebytes' Anti-Malware si Launch Malwarebytes' Anti-Malware. Apoi apasa Finish.
Dupa lansarea programului, selecteaza Perform full scan si apoi apasa pe Scan.
La terminarea scanarii apasa OK si apoi Show Results. Posteaza logul MBAM aici.

| unbulangiu explică (pentru neluL):

Merci happy.