| ChRyStYy a întrebat:

Astazi mi-am cumparat un mouse wirelees alb i-am pus bateri, am bagat USB-ul in laptop dar nu se aprinde ledul si mousel nu functioneza.
Cum il pot face sa mearga?

PS: Mouse-ul este aprins si din buton.

5 răspunsuri:
| GabbyMTH a răspuns:

Intra in Control Panel>Devices & Printers si vezi daca ti-a aparut mouse-ul acolo. daca nu ..incearca sa-l bagi in alt usb din laptop

| ChRyStYy explică (pentru GabbyMTH):

Nu apare nimic si l-am bagat in toate sloturile USP.

| ChRyStYy explică:

L-am bagat in toate sloturile USB sin nu apare nimic Divices & Printers.

| GabbyMTH a răspuns (pentru ChRyStYy):

Inceraca sa-l duci de unde l-ai cumparat. poate iti dau altul sau macar poate il verifica

| ChRyStYy explică:

Acum s-a aprins ledul la mouse l-am bagat in PC, dar tot nu fuctioneza. Am la toate drivere facute update.