| Alexutzu1235918 a întrebat:

Astazi mi-am instalat gta 4 pe laptop si cand intru in el dau play si acolo pot astepta cat vreau ramane asa stiti prima data cand dati play ramane asa nu mai intra in joc. Va rog ajutati-ma dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Alexutzu1235918 explică:

Vroiam sa spun cand dau Start atunci cand sunt intrat in joc dau start si ramane acolo la melodia aia si imi arata personajele alea

| GTA5 a răspuns:

Salut. Am avut si eu problema asta. Trebuie sa dai clic pe Rockstar Games Social Club apoi pe Skip Login, dupa dai Play si gata. Spor la joc.

| Alexutzu1235918 explică (pentru GTA5):

Vroiam sa spun ca nu merge cand dau Start in joc si ramane acolo unde e o melodie si arata personajele