| bandrock009 a întrebat:

ati jucat pana acum brink eu l-am instalat dar can incerc sa intru in joc imi da o eroare de genul asta... cpu does not support the intel straming simbextensions 2 sse2 ...stiti cumva din ce cauza dau funda

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai procesor mic si nu suporta cerintele jocului!

| Wehrmacht a răspuns:

Procesorul nu poate procesa jocul.Iti trebuie unul mai bun.Trebuia sa spui si ce procesor ai dar problema e ce am spus eu si NeluL

| bandrock009 explică (pentru Wehrmacht):

Procesorul este.AMD AthlonXP.

| Wehrmacht a răspuns (pentru bandrock009):

Nu le prea stiu de pe nume. Spune-mi ce frecventa are si cate nuclee.

| bandrock009 explică (pentru Wehrmacht):

Nucle 1 frecventa... 1. 10GHz