| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

Azi dimineata dupa ce mi-am schimbat windowsul in windows 7, am deschis un joc (SAMP) Aveam in jur de 80-100 FPS. Cand dau sa inchid laptopul, vad ca isi face windowsul update. Seara, cand il deschid vad ca isi finiseaza update-ul. Intru iar in SAMP, iar de data asta am decat 30-40 FPS. Ce as putea sa fac ca sa am iarasi 80-100 FPS?

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Start/control panel/system and security/windows update/view update history/installed updates/si stergi toate kb-urile!
sau sa fie mai simplu pentru tine, da sistem restore(scrii in casuta de la start)si dezactiveaza windows update!
succes!