| paul365 a întrebat:

In seara asta cand am deschis laptopul nu se deschidea monitorul.Lam conectat la un alt monitor si pe celalalt monitor mi-a mers.Ce pot sa fac? FUNDA
P.S. windowsul l-am schimbat vineri.

8 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Daca se vede clar pe monitor incearca tastele ctrl+p

| paul365 explică (pentru shannygelu):

Nu merge.

| shannygelu a răspuns (pentru paul365):

Cand deschizi pe monitor extern si ai imagine atunci apesi ctrl+p si ai optiunile de afisaj apoi alegi single si alegi desktop nu extern

| paul365 explică (pentru shannygelu):

In afara de safe mode nici pe monitorul extern nu porneste tot se restarteaza.

| shannygelu a răspuns (pentru paul365):

Atunci poate ai un conflict la rami scoate un ram vezi daca merge dar se poate sa fie afectat si chipul video cand porneste iti afiseaza biosul pe laptop?

| paul365 explică (pentru shannygelu):

Nu.

| shannygelu a răspuns (pentru paul365):

Cred ca e dusa placa video daca nu iti afiseaza nici pagina de start macar

| denyemy a răspuns:

Banda sau vreun contact defect, se rezolva la un service si nu costa foarte mult, se uzeaza cand inchizi si deschizi capacul foarte des.