| Andrei2991 a întrebat:

azi este vorba despre youtube unii gameri au videourile in 1080p dar eu cand folosesc 1080p merge greu de ce? daca dati o solutia va dau funda...

7 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Posibil sa ai procesorul mult prea slab.
Spune-ne configuratia calculatorului.

| Andrei2991 explică (pentru SilviaDulcik):

AMD Sempron LE-140 Biostar GeForce6 150 RAM :3GB Hard Disk 160 gb SI CAM ATAT

| SilviaDulcik a răspuns (pentru Andrei2991):

Sempron LE-140 este destul de vechi si are un singur nucleu, nu numai atat dar si placa video este foarte slaba. Trebuie sa iti schimbi calculatorul. Cu 1000-1500 lei iti faci un calculator destul de bun.

| Andrei2991 explică (pentru SilviaDulcik):

Wtf eu am luat numai uniatatea cu 1600 lei fara casti si monitor din 2010 e cam veche da na. ce sa si faci...

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Reinstaleaza netul sau inchide si deschide modemul de la net

| Andrei2991 explică (pentru AsafteiAndreiDaniel):

fac asta cred ca de 45 de ori pe zi

| Ştefan_Danii_1994 a răspuns:

Ai procesorul slab si s-ar putea sa nu iti permita nici conexiunea la net vizionarea la 1080p. Bafta!