| IceTea a întrebat:

Am o problema: Pe youtube, toate videourile imi merg doar cu 240p, dar NU e din vina calculatorului pentru ca mie, imi mergea foarte bine acum 2-3 saptamani 1080p 720p, dar acum nu mai imi merge. Pur si simplu imi da doar varianta aceea cu 240 p. Lasa`ti un ID de mess sau daca nu puteti sa imi spuneti ce sa fac, daca e simplu. Multumesc!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Account-settings-playback setup -si vezi sa NU ai activata chestia asta : I have a slow connection. Never play higher-quality video.
...cred ca asta ar fi cauza

| IceTea explică:

Nu am bifata chestia aia straight face