| AsTheLove a întrebat:

.azi sunt putin trista...am vazut pe mediagalaxy.ro The Sims 3 University Life, dar cand i-am intrebat pe parinti daca pot sa il iau mi-au zis ca nu.De ce? Adica ei mi-au mai zis ca am sute de simsuri acasa,dar eu nu vreau sa renunt,si chiar daca am banii mei, tot nu ma lasa! Ce sa fac? Cum sa ii imbunez? Va rog ajutor!

2 răspunsuri:
| IIII a răspuns:

Fa-i sa-si dea seama ca ti-l doresti cu adevarat.Nu te grabi si nu insista, ca mai rau ii enervezi.Doar stai suparata cand intri pe calculator(nu numai) si cand de intreaba ce ai le spui ca nu e nimic important.Ei nu o sa te lase in pace, ca esti copilul lor, si cand te intreaba iar, le spui ce iti doresti. Pana la urma eu cred ca o sa ti-l ia...
Succes!

| AsTheLove explică (pentru IIII):

Multumesc.tu primesti fundita!happy