| TheShaDou a întrebat:

Cand dau sa intru in metin2ro sau in orice metin2 imi intra si dupa cateva secunde mi se face ecranul negru cu linii albe.
Ce pot sa fac ca sa-mi apara jocul corect?

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

S-ar putea sa ai un PC foarte slab.Incearca sa joci metinul pe rezolutine minima si in window mode.

| TheShaDou explică (pentru BlackNinja):

Acum imi intra in joc mi se aude sonorul si pot sa apas sa intru in 1 server si 1 game dar nu vad nimik....se vede totul in dungi.sad

| TheShaDou explică (pentru BlackNinja):

Poate sa fie de la placa video? Pc este bun...1 GB

| BlackNinja a răspuns (pentru TheShaDou):

Te anunt ca 1 GB ram/procesor este destul de slab, dar in mare parte eu cred ca e de la placa video.

| TheShaDou explică (pentru BlackNinja):

Da si eu cred ca este de la placa video...e cam veche...