| RockerGirl a întrebat:

Cand eram mai mica, la gradi, la ora de informatica, ne dadea un joc cu un ou care avea picioare, maini, ochi...si acum nu il mai gasesc caci as vrea sa ii dau si fratiorului meu sa se joace.Ma puteti ajuta? Ca nu imi pot aminti deloc numele jocului... sad

Răspuns Câştigător
| Cretaker a răspuns:

Fantastic Dizzy?

1 răspuns:
| Alexutzu_3203 a răspuns:

Daca uh faceai informatica la gradinita esti tare, cat despre acel joc nu am absolut nici o idee, dar nu m-am putut abtine sanu comentez intrebarealaughing