| yovlad a întrebat:

De un timp incoace ma tot gandesc la un joc din copilarie si nu imi pot aduce aminte numele jocului pentru a-l downloada. Poate ma puteti ajuta voi.
Deci jocul era cu ninja. Daca jucam la new game trebuia sa descopar o cale de a inainta in joc omorand alti ninja rai etc aveam o sabie, aveam stelute si un fel de ata cu care ma puteam catara pe unde vroiam. Cand imi scadea viata beeam un fel de apa si mi se regenera la loc... Mai puteam sa joc si altfel jocul. Ex: trebuia sa ma furisez in spatele inamicului si sa il tai cu sabia fara acesta sa ma vada, caci altfel ar fi fluierat si eu eram descoperit... cam atat imi pot aminti. Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| Eugenno1 a răspuns:

Sall,te referi la 3 Foot Ninja II? Este ceva de genul cum ai spus tu, dar nu sunt sigur daca e acesta.

| yovlad explică (pentru Eugenno1):

Era ceva mai complicat... l-am jucat pe playstation. era mult mai complicat si cu o grafica sublima