| Stefanutz2000 a întrebat:

cand ma joc Counter-Strike mi se blocheaza C.Su-l si se aude ultimul sunet incontinuuuu (am incercat si NumLOck si CAPS LOCK dar degeaba)

Fundaa

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Salut Stefanutz2000.Problema e ca Counter-Strike-ul tau a primit exterminate sau destroy, pentru a scapa de asa ceva dezinstaleaza Counter-Strike-ul tau, apoi ia unul mai bun!
Bafta sper ca te-am ajutat!
Funda?

| Stefanutz2000 explică (pentru VladyXR):

Multumesc, dar eu nu am luat destory sau exterminated si am incercat toate csu-rile si totusi cred ca e de la diferite servere am incercat si nVIDIA e4 si lant final warzone

| Stefanutz2000 explică (pentru VladyXR):

Multumesc (nu am luat exterm sau destory dar asa cred ca merge el... nu stiu ce are, am incercat toate cs-urile si nVIDIA e4 si warzone, lant final extreamcs...) Multumesc oricumbig grin