| PaulRaduuu a întrebat:

Cand ma joc counter strike si intru pe un sv merge vreo 30 secunde si se blocheaza 4-5 secunde iar isi revine si iar se blocheaza, am reinstalat cs, am schimbat cs si aceeasi chestie. Funda + vot

Răspuns Câştigător
| xstrstsarstasrsr a răspuns:

In primul rand nu te juca cu laptop conectat la monitor ca il ucizi.
In al doilea rand laptopul pe care il ai nu e de gaming si are sistemul linux din cate am vazut pe net.Baga windows XP si garantat o sa i-ti mearga dupa.
Daca ai deja windows xp ...lasa-mi raspuns aici ca o sa i-t iau ID sa ti-l rezolv eu.

| PaulRaduuu explică (pentru xstrstsarstasrsr):

Am windous 7 dar fratemiu (care e mai mare) nu ma lasa sa bag windous xp ca se strica. da-mi tu add: pufulete_cvd

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xstrstsarstasrsr a răspuns:

Ce calculator ai?

| PaulRaduuu explică (pentru xstrstsarstasrsr):

Am laptop conectat la monitor

| PaulRaduuu explică (pentru xstrstsarstasrsr):

Laptopul este Acer

| PaulRaduuu explică (pentru xstrstsarstasrsr):

Acer 5732zg (AM LAPTOP)

| PaulRaduuu explică (pentru xstrstsarstasrsr):

Daca stie cineva sa rezolve add: pufulete_cvd