| Lex_Gabitsuu_1996 a întrebat:

Cand vreau sa deschid un program imi apare o casuta in care zice:Choose the program you want to use to open this file:si imi apar niste programe:deamond tools, Adobe reader, notepad etc.si nu stiu ce sa fac ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Iti traduc eu.
Alegeți programul pe care doriți să utilizați pentru a deschide acest fișier:daemon tools, Adobe reader, notepad, etc.

Nu stiu ce vrei sa program ai dar zice ca sa il poti deschide merge cu exemplele de mai sus si alegi una din ele si iti deschide.

| Lex_Gabitsuu_1996 explică (pentru Mihail2020):

Ti s-a intamplat si tie?

| Lex_Gabitsuu_1996 explică (pentru Mihail2020):

Stiu si eu sa traduc.

| Mihail2020 a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie.
Dar numai la anumite programe nu la toate programele.