| T3cHn0loGi3 a întrebat:

Cand vreau sa downloadez ceva imi apare asta :"The procedure entry point getextendedtcptable could not be located in the dynamic link library iphlpapi. dll". Ma puteti ajuta FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Folosesti un program care necesită o versiune de Windows mai târziu decât Windows XP Service Pack 1. Viziteaza site-ul web Microsoft pentru a obţine cel mai recent pachet de service pentru Windows XP sau, dacă utilizaţi Windows 2000 sau mai devreme, va trebui să cumperi o copie de Windows XP sau mai târziu.

| T3cHn0loGi3 explică (pentru RyugaHideki):

Am facut upgrade la sp3 si tot asa imi apare

2 răspunsuri:
| T3cHn0loGi3 explică:

Am facut upgrade la sp3 si tot asa imi apare straight face