| RSK a întrebat:

care are server de metin2? vreau sa imi zica detaliat cum se face de la inceput pana la sfarsit...si pagina de register, ce programe trebu tot. plz. cel mai bun rasp are funda... love struck :d

6 răspunsuri:
| Prici a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xtS1Hr4qJX4
Uite aici un filmulet de pe YT in care iti este explicat pas cu pas cum sa iti faci propriul server privat, incepand de la serverul pe hamachi propriu-zis pana la pagina de register si pana la shopuri
Si eu l-am folosit odata pentru propriul meu server privat mt2
Sper ca te-am ajutat
Funda?:)

| RSK explică (pentru Prici):

Pot sa fac cu alt instant server? sau cu acelasi care il are si el?

| RSK explică (pentru Prici):

Tu mai ai serveru? ma faci si pe mine GM in el? ca ma exp smug trimite sms privat

| Prici a răspuns (pentru RSK):

L-am inchis serverul de mult, si nu nu poti sa faci cu alt instant server doar daca vrei sa schimbi clientul de baza, programele care le foloseste el trebuie sa le folosesti si tu, la fel si setariile numai la pasul in care pune el acolo max pv max pm, etc acolo mai poti schimba
Funda?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Bytza19 a răspuns:

Bai daca vrei te ajut eu cu facutul serverului, cu clientul si cu site...til modific cu vrei tuwinkingda-mi ad:bytza_gagicaru