| PastilutzaColorata a întrebat:

stiu ca e o intrebare cam stupida dar. stiti ca exista servere de metin2 prin hamachi. bun. toate serverele au pagina de register asa : http/:ip.DE.la.server/
Deci. am scris ip-u de la server. si imi da conectiunea a expirat. va rog ajutati-ma vreau sa-mi fac cont pe un server de metin!

6 răspunsuri:
| remixonthemix a răspuns:

Site-ul este off...
Sau a fost flodat

| remixonthemix a răspuns:

De fapt, intai trebuie sa te conectezi la hamachi cu reteua pe care este facut serverul
Apoi merge si site-ul

| PastilutzaColorata explică (pentru remixonthemix):

Multumesc! >:d<
Nu ma prea pricep la serverele pe hamachi.

| PastilutzaColorata explică (pentru remixonthemix):

M-am conectat la hamachi cu retraua pe care e facut serverul. cand dau pe site tot nu merge :[. Ajuta-ma te rog!

| remixonthemix a răspuns:

Atunci inseamna ca nu merge site-ul

| PastilutzaColorata explică (pentru remixonthemix):

Pf. nu sti un server cu gm mode pe hamachi. care sa mearga?:[