| ItsMatrix a întrebat:

Care este diferenta dintre un Xbox 360 care straluceste (negru) (slim) fata de cel care e normal? Nu prea inteleg.
Imagini :1) http://giik.net/wp-content/uploads/2010/06/nouvellexbox3 60slim.png

2) http://4.bp.blogspot.com/......C00705.JPG

Funda!

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu este nicio diferenta, in poze arata mai stralucitor fiindca imaginea a fost editata

| ItsMatrix explică (pentru bogdan324):

Nu te prea pricepi la console laughing.

| bogdan324 a răspuns (pentru ItsMatrix):

Am avut 3 tipuri de xbox 360, prima versiune alba,a doua versiune care era elite,iar a treia care era slim, adica la fel ca cea din imaginile alea, diferente hardware nu erau, doar ca ultima consola arata putin diferit[dar in niciun caz stralucitor] si avea sanse putine sa dea RROD, asa ca nu-mi spune mie cum e treaba

| ItsMatrix explică (pentru bogdan324):

Versiunea slim are suprafata lucioasa. Spune-mi, xbox elite avea?

| bogdan324 a răspuns (pentru ItsMatrix):

Slimu era putin mai lucios prin margini, elite nu era deloc lucios