| anonim_4396 a întrebat:

Care este fontul din SAMP (San Andreas Multiplayer) cand ai rezolutie de la 640x480 pana la 800x600. Am vazut ca de la rezolutia 1024x768 si peste aceasta rezolutie cand dai /fontsize 0 se schimba in Arial. NU POT ASTEPTA RASPUNSUL IN MAI MULT DE 3 ZILE. VREAU IN MAXIM 3 ZILE RASPUNSUL.

3 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

Poti regla cu /fontsize -5 pana la +5 dimensiunea fontului

| PublicName330 a răspuns (pentru KanezuY):

Ma refer la stilul de font de la kill list + names tag in rezolutia 800x600

| PublicName330 a răspuns (pentru KanezuY):

Ma referam la stilul de font? Cum se numeste stilul de font de la kill list si namestag in 800x600 in /fontsize 0