| Freshh a întrebat:

Care imi poate recomanda niste jocuri pentru PC faine.Dar nu scrieti jocuri asa aiurea va rog.Scrieti jocuri care le-ati jucat si care le considerati faine.DAU FUNDA!

P.S.
Nu-mi scrieti CoD MW 3, Battlefield 3 sau Mass Effect 3 ca le-am jucat.

Răspuns Câştigător
| GabeN a răspuns:

Pai : Medal of Honor 2010, Medal of Honor Airborne, CoD Black Ops, MW2 etc happy, Call of Juarez : Bound in Blood si The Cartel.Cam atat imi mai aduc aminte happy Bafta

3 răspunsuri:
| expander91 a răspuns:

Mafia 2, Left 4 dead, warcraft 3, batman arky, arkham city, batman arkham asylum, assasins creed (revelations, brotherhood si 2), far cry (1 si 2) si Max Payne 3. Vezi ca unele au cerinte mari. Succes

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Sall aici e toate jocurile[o parte din ele] http://www.mmoblog.ro/2010/04/lista-mmo.html

| tudoseion a răspuns:

Fresh sincer si eu am un pc fain si folosesc jocurile urmatoare:Sam and Max, Counter Strike.1.6(adrenaline,Romania,bestial etc). Sims:1.2,Age of Empires 2 sau 3. daca vrei alte detalii spune ok?