| Snake17 a întrebat:

Salut TPU,
Care imi zice si mie niste jocuri care merg pe un pc cu urmatoarele cerinte...
Ram 2 GB, Processor Intel Pentium 4 de 3.06 Ghz, Placa video Ati Radeon 9000 Pro AGP de 128 Mb,.
De Gta, cs, call of duty 2, nfs-uri, si alt6ele sunt satul.

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Nu prea stiu ce sa iti recomand...sistemul tau nu este in echilibru. Sunt multe placi Radeon si nVidia facute pentru AGP. Mai bine ai baga alta placa video. Placa aia trage in jos procesorul.

| Snake17 explică (pentru KLiNK):

Mai am o placa video nVidia FX 5500 de 256 Mb si 256 Biti, dar imi merge foarte greu pc-u cu ea..., ai vreo sugestie?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Vinzi placa aia? Nu de alta, dar e piesa de muzeu!

| Snake17 explică (pentru KodrutZ):

Stiu ca este foarte veche, dar nu am ce sa fac, imi trebuie alt Pc..., apropo nu a fost buna duma!

| KodrutZ a răspuns (pentru Snake17):

Eram serios. Ai putea sa iei pe ea mai mult decit pe o placa mai noua si mai rapida, dar nu atit de legendara. Uite, ca eram foarte serios - http://www.ebay.com/......1062576214
P.S. Ia si schimba toata hardughia, nu ai nevoie de o avere pentru un calculator decent.

| LuciWv a răspuns:

Hmmm,daca te-ai plictisit de ele nu prea ai mai avea ce sa joci pentru ca restul jocurilor sunt cam la fel, un joc care imi place mie e Valiant Hearts The Great War
Bafta