| Fuckerbgd a întrebat:

Caut si eu jocuri 2010-2011 gen starcraft, red alert 3...(Daca nu cunoaste-ti aceste jocuri, trebuie in ele sa iti faci o baza cucerindo pe cea a inamicului) Numele jocurilor ar fi perfect in rest le gasesc eu...mersi

2 răspunsuri:
| bomgirl a răspuns:

Sall, sper sa te ajut.descarca metin 2. ro eu sunt fata si imi place da nu iti fa griji, nu e numai de fete aproape numai de baieti.dar e tare poti sa vb cu ceilalti oameni...e tare! dar cum crezi u, acum Funda? sau stai daca mai vrei sa descarci uite altul: prinde bere si dezbraca fata 2vezi u!

| Fuckerbgd explică (pentru bomgirl):

Metin2 da e un joc stupid, pe langa asta am avut lvl 76 am fost banat pe post de "injurat" si celalalt joc l-am terminat happy citeste inainte de fapt