| AnEvilForce a întrebat:

Caut un server de Metin2 lvl maxim 99 CLASIC!
Fara 6/7 (sa nu aud de metin2x.ro)
Iteme clasice, epice, posedata.
Cal armat/militar etc.

Caut de luni de zile si n-am gasit niciunul asa, sper sa ma puteti ajuta voi! MS anticipat, Dau fundita! happy

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Laur_1995_W1cv a răspuns:

Metin2 BL Lvl max 99 fara 6/7 cu toate itm de pe ro. Este foarte tare

| AnEvilForce explică (pentru Laurentiu_Laur_1995_W1cv):

Se pare ca pe Metin2 BL lvl maxim este 105... eu caut lvl 99, dar o sa intru sa vad cum este, daca imi place iti primesti fundita! big grin

| AnEvilForce explică (pentru Laurentiu_Laur_1995_W1cv):

Vai cat de slab e serveru' asta, nu-mi vine sa cred ca ti-am dat fundita... Imi da crash din 10 in 10 minute...

3 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Metin2 Atheros daca vrei pvp.
5bns pe itm, poseata si sirius.