| stmsorinik a întrebat:

-Ce drivere trebuie sa imi instalez pe calculator sa imi mearga jocurile?
- Fiindca mi-am instalat un joc : World Racing 2 iar obiectele care se misca pe harta sunt necolorate ( de exemplu ). Inainte de formatare jocul era in regula.
- DAU FUNDA! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Driverul video in principiu. Si toate programele acestea sa le ai instalate/updatate:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/

| stmsorinik explică (pentru CM7YRE):

Multumesc pentru ajutor. Am rezolvat problema. Nu aveam Driverul Video instalat. Multumesc!

1 răspuns: