| aburama22 a întrebat:

ce jocuri imi recomandati : 2 gb ram, placa video 1 gb
Procesor :Intel pentium dual cpu 2, 20 GHz

5 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Salut, placa video este destul de bunicică însă procesorul şi ramii sunt mai slabe, îţi recomand să-ţi cumperi nişte rami cu memoria totală aprox. 6 sau 8 GB.
Dacă se poate şi un procesor de 2.80 GHz, dar dacă nu îţi permiţi nu-i nimic. iată câteva jocuri care îţi vor merge :

Counter-Strike 1.6, Counter-Strike Globall Offensive, Metin2 ( Metin2.ro, Metin2Eden, Metin2 Hammer, Metin2 Alaska, Metin2 Steel ) Need for speed Most Wanted, Need for speed Carbon, Need for Speed 2012, Warcraft III ( Frozen Throne ) Wizzard 101, Gta San Andreas poţi juca pe Samp, Gta Vice City, Gta România 2, Gta IV (4), League Of Legends, Euro Truck Simulator, BattleField 2 Armore Fury, Battlefield 2 Euro Force, Battlefield 2 Special Force, pe lângă astea din browser poţi juca Transformice sau Agar.io.

Sper că ţi-am fost de ajutor, fundiţă?!

| SyBy92 a răspuns:

Astea sunt niste jocurii medii pe care le am in minte : NFS Porsche 2000, Nfs Monst Wanted, NFS Carbon, Total Overdose, Gta (Vice City, Real 3, San Andreas ), Army Men Sarge's Heroes, Army Men: RTS, Euro Truck Simulator, Driving Simulator 2009 -> 2011, DELTA Force - 1, 2, EXTREME, C.S 1.6.

| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Calculatorulm tau e praf iti recomand sa ti iei unul nou sau sa te joci jocuri in browser gen agar.io

| aburama22 explică (pentru Soare_Cristi_1994):

Wow,ai facut praf limba romana.

| aburama22 explică:

De ce as baga bani in pc, nu se merita.*** imi merge destul de bine am jucat gta 4 si mergea foarte bine, si la fel si cs go