| Usernames a întrebat:

Ce jocuri sa joc pe calculator fara sa le instalez? Prefer ceva cu animale virtuale dar Dogzer nu-mi place si nici de machiaje si fete.

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

Fly like a bird 3 (trebuie sa fii o pasare, sa faci oua, sa faci cuib, sa ai grija de pui)
Lif (gamevial)- esti un iepure initial, te poti imperechea, avea pui, trebuie sa fugi de pradatori, sa mananci si sa bei altfel mori. Te poti schimba in ce animal vrei de la tottemurile de prin padure
Howrse-Cresti cai virtuali
CyskaSiberians-ai grija de picicute virtuale ft. reale (iti dau eu invitatie daca vrei sa incerci)

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Te doare mana sa dai Next > Next > Next > Finish?

| Usernames explică (pentru introduaicinumele):

.Ce original raspuns ..mam spart de ras

| alexs99 a răspuns:

In afara de Metin mai poti incerca Our World sau Club Penguins.

Răspuns utilizator avertizat