| xLionel a întrebat:

Ce parere aveti de urmatorul PC?
-placa video nVidia GetForce 9600 GT (2303 mb, 512 mb dedicati) pe 256 biti; are racire prin freon.
-procesor Pentium(R)Dual-Core CPU E5200 @ 2.50 GHz
-RAM de 4 GB
-sistem de operare Windows 7 64-bit

Toate driverele sunt instalate.

Daca tot v-am spus sistemul ziceti-mi si mie niste jocuri pentru el.

3 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Merge perfect. E bun; O sa poti juca toate jocurile din 2012+.Era bine daca aveai frecventa la CPU mai mare.(2. 5Ghz e bunicel dar un 3. 5Ghz ar fi fost mai bine)

| Killer32 a răspuns:

Uite aici jocurile
1.Hitman Absolution
2.Call of Duty modern warfe 3
3.Call of Duty Black Ops 2
4.Counter-Strike Global Offensive
5.Starcfraft 2
6.Battlefield 3
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Funda?

| Klushluck a răspuns:

E bun. Jocuri? Assassin's Creed 3, Minecraft, Assassin's Creed 4 Black Flag