| RoberttAnddrei a întrebat:

SALUT TPU, Counter-strike 1.6 - as vrea un cfg, un no recoil care sa nu se vada... adica sa nu traga chiar intr-un punct dar nici sa traga aiureaa, adica sa dau bine cu el. Nu vreau sa fiu prins pentru ca sunt admin si ceva vechime pe acel server, si nu prea mai stiu juca cs, ca nu am mai jucat de mult. VREAU CEVA CARE SA DAU BINE! Nu aimuri si chestii d-astea. Un fel de no-recoil mai slab

2 răspunsuri:
| Ovidiu11 a răspuns:

Vrei sa dai bine? Joaca corect si pe masura ce acumulezi experienta o sa-ti creasca si skill-ul.Have fun!

| RoberttAnddrei explică (pentru Ovidiu11):

Daca nu ai un raspuns necesar mie, nu mai posta.