| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca mi-ar merge prototype1si2 cu aceste componente: procesor de 1. 8Ghz 2core, 2gp 2gb ram Si Placa video Gigabyte GeForce 8400GS 512MB DDR2 64-bit HDMI? sau cu placa videoPlaca video placa video Nvidia GeForce 8400 GS sauPlaca video Asus GeForce 210 silent 512MB DDR2 64-bit low profile bracket
FUNDA! pentru cine-mi raspunde pentru toate placile

Răspuns Câştigător
| MrMihnea a răspuns:

Parerea mea este ca nu, dar poti sa incerci acest site: http://canirunit.com

Iti scaneaza PC`ul si iti spune ce si cum, il folosesc pentru orice nou joc iesit

4 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Prototype 1 iti va merge greu.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Vezi ca la ~150 RON iei o placa video SH buna (cel putin un 9800 GT sau ceva de genul). Ce ai mentionat tu acolo sint doua mizerii, nu placi video.

| TeddyPaul a răspuns:

Prima placa slaba....incearca pe a doua happy s-ar putea sa iti mearga prototype 1... dar 2-ule nu cred!

| Vasy0105 a răspuns:

Iti va merde dar pe low