| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Cum as putea face bani din youtube si cum as putea face reclama la canalul meu de youtube ca sa fac mai multi abonati si mai multe like-uri ca eu mi-am deschis propriul meu canal de youtube acum 5 luni jumate si am 9 abonati si asta zic cum as putea face reclama pentru mai multi abonati si cum pot face bani din youtube?

FUNDA

3 răspunsuri:
| vioricavio a răspuns:

Poti intra din contul tau la fiecare clip sa activezi "generarea de bani". Poti face asta atata timp cat clipurile nu sunt cu drept de autor, sau copiate de la altcineva. Cand treci de 10000 de vizualizari abia atunci incepi sa pimesti si bani.

| catalin542000 explică (pentru vioricavio):

Cand trec de 10000 de vizualizari la un videoclip sau 10000 de vizualizari total adica la toate videoclipurile deodata ca eu am 3.732 vizualizari total adunate de la fiecare clip.

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Activezi generare de bani din setarile contului...dar oricum nu prea ies bani la inceput laughing cel mai bine e dupa ce atragi o firma sa se ocupe de tine cum sunt cei de la Machinima