| Mihai929 a întrebat:

Salut, am un canal de Youtube ce ar trebui sa fac ca sa ma auto promovez, sa imi fac reclama? Nu vreau sa scriu la comentari sa se uite pe canalul meu sau sa dau bani la altcineva cu multi abonati.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci content bun, adica, audio sa fie bun, rezolutie sa fie HD, joaca si tu ceva in afara de MC cum fac altii..sau poti sa joci si MC sa cresti la abonati si dupa mai joci si altceva, dar sa nu te lasi de MC daca vrei...sau roaga pe cineva sa-ti faca promovare happy

| Mihai929 explică (pentru anonim_4396):

Pai momentan am postat doar Tf2 dar vreau si Terraria, Mc, Starbound si content-ul il fac HD

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai929):

Pai atunci e bine, doar ca ai nevoie de promovare happy

| ValentinElTPU a răspuns:

Esti lenes. Incearca sa iei legatura cu un youtuber, poate te promoveaza el. Depinde si de unde esti, ce material vrei sa prezinti. Dar lasatul comm-urilor in alte vloguri ajuta mult. Bafta!