| BogdaN7978 a întrebat:

Cum as putea sa fac windows`ul din nou si sa stearga tot din partitia unde e instalat(C). cand fac windows`ul imi ramane si celalalt si la pornire imi da sa aleg dintre cel nou au cel vechi.PS: e windows XP si cand il fac nu merge sa instalez driverele si imi da o eroare cand il pornesc sau cand incerc sa instalez driverele scrie asa:Windows cannot find 'C\Windows\System32\Tools\DelFolders.exe'..si mai scrie ceva

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cand ajungi la partitii mai intai le formatezi si apoi instalezi windows-ul de regula in C. Repet, mai intai format si apoi install.
Aici ai tutorial instalare windows xp sp3 ->>>
Video aici - http://www.videotutorial.ro/? p=425

Foto aici - http://hqlevel.ro/Sfaturi/Tutorial-instalare-Windows-XP-SP3

Bafta!

| BogdaN7978 explică (pentru neluL):

Dar nu merge sa formatez C-ul

| neluL a răspuns (pentru BogdaN7978):

Sterge toate partitiile care le ai, pastreaza doar una, formatezi, creezi din nou partitiile, instalezi win-ul.