| edyedyedyedyedy a întrebat:

Buna seara, vreau si eu sa instalez windows xp prin bootare si imi zice cannot find eula, am inteles ca e o partitie pe care o face win 7 de 100 mb si trebuie stearsa, acum incerc sa instalez win 7 pentru a sterge partitia aceea, stiti cumva de la ce e?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

EULA (End-User License Agreement) este un acord legal intre producatorul si cumparatorul software-ului. Deci, schimba DVD-ul (CD-ul) cu Windows. Are o defectiune. Partitia aceea o poti sterge dar se va reface singura la o noua incercare de instalare. Este strict necesara.