| NoNamemartes a întrebat:

cum fac sa imi folosesc microfonul de la hyperx cloud stinger? Am si un microfon xtrust separat, dar vreau sa pot sa schimb cand vreau eu intre ele, gen odata sa vorbesc cu trust odata cu celalalt, cum fac ca nu imi apare?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

La recording devices, incearca sa pui pe default unul cate unul sa vezi daca iti apare acolo.

| NoNamemartes explică (pentru CM7YRE):

Ii dau disconect sau cum? cum il pun pe default?

| CM7YRE a răspuns (pentru NoNamemartes):

Click dreapta > set as default device.

| NoNamemartes explică (pentru CM7YRE):

Pai dar nu ai inteles, cand il bag in pc nu imi apare si celalalt mic, trebuie sa il dau pe default pe primul?