| Zuzumilk26 a întrebat:

Cum pot ieși din Story mode pe GTA5 ca sa joc online sau normal?

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Pentru a putea intra in modul "normal" trebuie sa termini prima misiune.

Jocul se deblocheaza progresiv, tine cont ca nu vei putea juca cu Trevor pana nu ajungi la misiunea cu el. La fel si pentru Michael.

| Zuzumilk26 explică (pentru PainTech):

Si care misiune trebuie sa o deblochez?

| Zuzumilk26 explică (pentru PainTech):

Prima misiune de la story mode?

| DangerF a răspuns:

Dai esc (sau daca esti pe consola butonul ala start) si dai in dreapta si o sa fie acolo un meniu pe care scrie online dai pe el si dupa dai join online

| Zuzumilk26 explică (pentru DangerF):

As vrea sa știu cum pot juca cu Frank sau ceilalți sa fac misiuni. Etc