| dupstepbakk a întrebat:

cum pot trece de misiunea aia din gta san andreas in care trebuie sa iau o motocicleta si mai vine un om cu mine si trebuie sa omor un om pe o motocicleta si nu-l pot omor pentru
ca are prea mare viteza cine stie alt mod de al omor sau sa trec cumva de misiunea aia? ofer funda

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

E misiunea lui OG Loc, nu trebuie sa il omori numa sa il urmaresti ca la un moment se opreste intr-un parc.
P.S. Poti sa il omori si pana sa ajunga la parc (daca stii sa tragi bine ).
Sper ca te-am ajutat! big grin

5 răspunsuri:
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Te uiti atent la el si il urmaresti doar il urmaresti ca opreste la vreo 4 vagos[gangu galben]doar il urmaresti
ps ala care e cu tine e ogloc

| dupstepbakk explică:

Esti sigur macar ai facut misiunea aia?

| Dark2314121 a răspuns:

Il urmaresti dar sa nu te izbesti de ziduri si alte chiesti pentru ca ajunege la alti oameni si ii omori dupa aia dar il urmaresti bine

| dupstepbakk explică (pentru Dark2314121):

Dar mai am si un om cu mine si ala vrea sa il impuste

| Dark2314121 a răspuns (pentru dupstepbakk):

Stiu lasa sa il impuste ca nu-i nimic ok succes