| claudiu1234512345 a întrebat:

Cum pot sa trec de misiunea de la gta san andreas cand ma urc cu unu gras pe o motocicleta si trebuie sa omor pe uni de pe un tren spuneti-mi si mie ca ma chinui de o luna si nu reusesc

Răspuns Câştigător
| cia021 a răspuns:

Pai trebuie sa mergi pe langa tren mai exact pe langa vagonul unde sunt aia care trebuie sa ii omori si astepti pana ii omoara Big Smoke n-ai alta varianta
Ma rog mai este una daca vrei cu coduri, bagi parola OUIQDMW care iti da tinta pe motocicleta si in masina si incerci sa mai omori si tu ceva

8 răspunsuri:
| FrostByte a răspuns:

E cam greu la inceput si eu am dat vreo 20-30 de incercari. A 2-a oara cand m-am reapucat de joc mi-a mers din prima. Conditia e sa incerci sa fii la vreo cativa cm de tren astfel incat sa poata nimeri grasul cat de cat, si sa fii cam tot timpul langa tren, cu exceptia cand iesi din tunel sa o iei pe dambul din dreapta ta. S-ar putea sa nu-ti iasa din prima dar incearca. Daca-ti iese totul cum trebuie, undeva aproape de limita termini misiunea. Good Luck.

| claudiu1234512345 explică:

Ms pentru raspunsuri

| ChRisROOck a răspuns:

Trebuie sa stai langa tren acolo unde sunt oamenii si grasu(Smoke) ii impusca da trebuie sa stai exact langa tren acolo unde sunt ei si dupa trebuie sa te duci inapoi la casa lu smoke Succeswinking

| denis58 a răspuns:

Trebuie sa bagi un cod pentru jetpack si e asta ori racketman ori yecgaa

| Tudor_Maria_1996 a răspuns:

Aceea misiune este de la BS si trebuie sa urmaresti trenul ca sa ii omori pe cei de pe el, dupa ce i-ai inpuscat pe toti ai terminat misiunea

| Varga_Bogdan_1994 a răspuns:

Pai incearca codul ALLCARSGOBOOM dupa aceea va exploda trenul si poate vei castiga

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Varga_Bogdan_1994):

Daca ai fi incercat tu cu parola ai fi vazut ca o sa-ti esueze imediat, deoarece trenul trebuia sa ajunga la destinatie cu sau fara acei Vagos de pe el.

| Pintecut_Stefan_1969 a răspuns:

Trebuie sa traga grasu in aia de pe tren