| ByeBye a întrebat:

cum scap de keylogger? Am un prieten care are asa ceva si vrea sa scape de el cat mai rapid.

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum scapi tu sau cum scapa el? Care din voi vrea? Are un nume keyloggerul asta? Ai antivirus instlat in pc?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| ByeBye explică (pentru neluL):

Stiu si eu cum se raspunde la un coment laughing. Asa deci el are in pc keyloggerul are anivirus are avira a folosit si functia de windows defender...

| neluL a răspuns (pentru ByeBye):

Si Avira ce ia detectat? Ce nume a gasit pentru el? Ma intereseaza un nume ceva! ...bineinteles daca stii!

| ByeBye explică (pentru neluL):

I-am zis sa scaneze pc cu el, a scanat ceva vreo 20 de minute nu a gasit dar mai avea mult de scanat, s-a plictisit si a inchis scanarea... Pana atunci nu a gasit nimic. Acum scaneaza complet iti dau rezultatul cand e gata.

| neluL a răspuns (pentru ByeBye):

Ok.

| Ronnix a răspuns:

Reinstaleaza windows.

| ByeBye explică (pentru Ronnix):

Nu se poate altfel?

| Ronnix a răspuns (pentru ByeBye):

Instalarea unui AV nu asigura eliminarea keylogger-ului, asa ca... e singura solutie sigura. happy

| ByeBye explică (pentru Ronnix):

Ok mersi dar mai astept si alte comentarii