| ralfy123 a întrebat:

Cum scap de Mouse Trap Example am gasit folderul l. exe am inceract sa dau delete dar nu a mers tot imi zice:Cannot delete:Acces is denied.
Make sure the disk is not full or write-protected and that file is not currently in use! Nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog frumos? Dau funda! Scuzati pentru categorie!

Răspuns Câştigător
| CookieFace a răspuns:

Scrie pe google download unlicker(asa se cheama programul) dai download. instaleazal si dai restart la PC. dupa incarca sa il stergi o sa apraa chestea chestia cu "acces dennied" dupa iti apare in fata o fereastra. jos intr-un colt ai optiuni si dai delete s-ar putea sa mearga

| ralfy123 explică (pentru CookieFace):

Iti multumesc pentru raspuns mi-a fost de ajutor!

5 răspunsuri:
| CookieFace a răspuns:

Unlocker pardon

| hunterpainting a răspuns:

Dai ctrl alt del si cauta pe acolo pe la procese poate are vreun proces care inca mai merge

| ralfy123 explică:

Ms foarte mult!

| MystoganFT a răspuns:

Multumesc CookieFace love struck funda