| TaviPolistu a întrebat:

Salut TPUbig grin...Cine imi poate spune de ce nu pot intra pe mondialmt2 index? cand sa ma loghez imi da "Eroare de conectare la sv"crying...imi puteti spune ce trebuie sa fac pentru a putea intra pe sv?

Funta+Votbig grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| ஐRebyஐ a răspuns:

Daca iti scrie eroare conectare la servar inseamna ca nu e ceva inregula cu metin! Sper ca te-am ajutat!

| TaviPolistu explică (pentru ஐRebyஐ):

Dar si la CH arata...
La toate crying si is 6 in totalcrying....nu stiti daca sa inckis sau... pentru a se lucra la el?sadsadsad