| Gkory a întrebat:

big grin Ma ajutati si pe mine? Jocul Aion : se incarca greu launcheru si nu pot intra am stat o gramada de timp sa mi se faca 25 % haideti pls ajutati-ma big grin

Răspuns Câştigător
| Galaxy12 a răspuns:

Salut, si eu am jucat Aion si asa se face el mai greu deoarece are 11GB parca, dar conteaza si viteza internetului. Oricum de la 75% se va face foarte repedebig grin. Funda?

| Gkory explică (pentru Galaxy12):

Asta e funda nu? sper ca da mersi de ajutor s-a facut 39% astept sa se faca 75 ca e mult de facet.

| Gkory explică (pentru Galaxy12):

Asta e funda nu? sper ca da mersi de ajutor s-a facut 39% astept sa se faca 75 ca e mult de facut.

4 răspunsuri:
| Gkory explică:

Merci Galaxy big grin. Sper ca asta e funda nu-i asa? Auzi dar cat timp trebuie sa mai astept ca e deja 40%

| Gkory explică:

Sal mersi omule esti de treaba... Am facut 40% dar cat mai trebuie sa astept?