| medyth a întrebat:

Buna TPU de ce nu-mi merge sa intru pe jocul acela de pe hi5 barb budy se incarca dar am asteptat o gramada dat nu intra in el ce sa fac cat mai repede funda crying

Răspuns Câştigător
| Vallynike a răspuns:

Pai iti apare aia cand se incarca cu albastru nu? dar stai ce net ai u mozila opera etc de care ai? daca nu intra si asteapta mult mult ca si mie mi-a facut asa prima oara si dupa aceea sa obisnuit si imi intra intr-o sec funda! plz

1 răspuns:
| dyady a răspuns:

Salut

Si mie mi s-a intamplat, am tot intrat de cateva ori pana a intrat.